SuchanaKendra

 • Radio Kushum


 • Ad
 • Ad
 • सुचनाकेन्द्र संवाददाता प्रकाशित : २०७५/३/१० गते
  ५०९ पटक

  मनिष गुप्ता, कपिलवस्तु । नेकपा नगर कमेटी कृष्णनगरले अयाेजना गरेकाे कार्यकर्ता भेलामा पुर्व उप प्रधानमंत्रि टाेप बहादुर रायमाझीले सब भन्दा पहिला कपिलवस्तु जिल्लालाई भ्रष्टाचार मुक्त गर्नुपर्ने बताउनु भएकाे छ । जिल्ला बिकास नहुनुकाे मुख्य कारण भ्रष्टाचार नै रहेकाे बहाले बताउनु भएकाे हाे ।भ्रष्टाचार बिरूद्ध अभियान कृष्णनगर नगरपालिका बटा शुरू भएकाे जानकारी पनि वहाले गराउनु भएकाे हाे । जिल्ला बिकासकाे पहल शुरू भई सकेकाे पुर्व उप प्रधानमंत्रि तथा संसद टाेप बहादुर रायमाझिले बताएका छन ।

  चन्द्राैटा देखि कृष्णनगर सम्मा चार लेनकाे बाटाे बन्ने, ताैलिहवा देखि शिवगढि सम्मा हुलाकी सडक निर्माण हुने, नाैै मुरे याेेजनाकाे काम अगाडि बढि सकेकाे वहाले बताउनु भएकाे छ । पुर्व मंत्री ईश्वर दयाल मिश्रले कार्यक्रममा बाेल्दै साेझा जनताहरूलाई ठगने जमाना गई सक्याे जनताले अब सहि गलतकाे पहिचान गर्ना थालेकाे वहाले बताउनु भएकाे छ । गुन्डा गर्दि गरेरा जनताकाे बिकासका लागि अाएकाे पैसा जनता समक्ष नपुर्याउने नेता सवधान हाम्राे नजर तपाईं माथि नै रहेकाे उहाले भन्नू भयाे ।

  अब हामी सहना सक्दैनाै बिकासकाे नाममा बिनास गर्ना नदिने वहाले भन्नू भएकाे छ । क्षेत्र बिकासकाे लागि पुर्व उप प्रधानमंत्रि तथा संसद टाेप बहादुर रायमाझी समक्ष अग्रह पनि गर्नु भएकाे थियाे । नेकाप नगर कमेटी कृष्णनगर अध्यक्ष जाबेद खाँकाे अध्यक्षता पुर्व उप प्रधानमंत्रि तथा संसद टाेप बहादुर रायमाझीकाे प्रमुख अतित्था कपिलवस्तु ३(ख) प्रदेश सभा सदस्य अर्जुन केसी,कपिलवस्तु२(ख) प्रदेश सभा सदस्य दृघ नरायण पण्डे तथा पुर्व मत्री ईश्वर दयाल मिश्रकाे बिशिष्ठ अतित्थामा समपन्न भएकाे संचालक महादेव पाेख्रेलले जानकारी गराएका छन ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्
  Loading...

  चर्चित गित बोलमायाका निर्देशक प्रकाश सपुतलाई निशान बानियाँको एक्शन कट् *मरे बाकस*मा सबैको मन छुने गित (भिडियोसहित)

  पर्वत । नेपाली गित संगितलाई माया गर्नेहरुको लागि गित संगितका पारखीहरुको लागि बिल्कुलै नयाँ गित...

  प्रधानमन्त्री अाेलीलाई भारतबाट आयो नेपालीको अस्मितामाथि चोट पुग्ने चिठ्ठी

  काठमाडौं, । भारतीय जनता पार्टीका वरिष्ठ नेता विजय जौलीले नेपालको एक मात्र अन्तर्राष्ट्रिय विमानस्थल खतरनाक...

  असोज ६ गते शनिबार सेप्टेम्बर २२ राशिफल, श्रीपशुपतिनाथले सबैको रक्षा गरुन

  मेष (चु, चे, चो, ला, लि, लु, ले, लो, अ) – सरकार र राज्यपक्षबाट लाभ...

  मोहर्रम पर्व धुमधामले मनाईयाे

  अजय प्रताप मिश्रा, कपिलबस्तु। कपिलवस्तुको कृष्णनगरमा मुस्लिम धर्मबलिहरुको महानचाडपर्ब मोहर्रमको उपलक्षयमा कृष्णनगर न.पा.अन्तरगत लक्ष्मीनगरमा भब्यमेला अयाेजना...

  नेकपाले तोक्यो प्रदेश अध्यक्ष र इन्चार्ज (सूचीसहित)

  काठमाडौं । नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (नेकपा)ले सात प्रदेशका अध्यक्ष र सचिव तथा इन्चार्ज र सह-इन्चार्ज...

  Loading...

  फेसबुकमा हामीलाई लाईक गरौं

  Ad