SuchanaKendra

 • Radio Kushum


 • Ad
 • Ad
 • सुचनाकेन्द्र संवाददाता प्रकाशित : २०७५/३/९ गते
  ३७७ पटक

  निर्मल पौडेल, एन पि घायल, कुस्मा पर्वत । टोलटोलमा प्रहरी अभियान कार्यक्रम अन्र्तगत कुस्माको वान्द्रेवेणी चौरमा सामुदायिक प्रहरी सेवाकेन्द्र शिवालय,जिल्ला ट्राफिक प्रहरी कार्यालय पर्वत र वजारचौकिले सचेतनामुलक संयुक्त कार्यक्रम सम्पन्न गरका छन् । शनिवार विहान कुस्मा नगरपालिका वार्ड नं. ६ कार्यालयको सकृयतामा टोल एरियाको वस्तुस्थितिको वारेमा कार्यक्रमको आयोजना गरिएको हो । सवारी दुर्घटना,न्यायको लागि सचेतना तथा नागरिकले दिएका जनगुनासाका सुझाव र जनचेतनामा अभिवृद्धि ल्याउने सुझाव प्रदान गर्ने लगायतका यावत विषयमा छलफल गर्दै कार्यक्रम सम्पन्न भएको हो ।

  कार्यक्रममा वोल्दै सामुदायिक प्रहरी सेवा केन्द्र शिवालयकी इन्चार्ज पुर्णिमा थापाले आफ्नो पेशाप्रति इमान्दारीताका साथ आफ्नो जिम्मेवारी पुरा गर्न आम नागरीकहरुलाई सुझाव दिँदै जनचेतना अभिवृद्धि गराउन प्रहरी सदासर्वदा जनताको साथमा रहेको वताउनुभयो । कार्यक्रममा प्रहरी सहायक निरिक्षक धु्रव वहादुर वोहोराले वार्ड नं ६ को टोल एरीयाको वारेमा जानकारी दिँदै आवश्यक निर्देशन दिनुभएको थियो । जिल्ला ट्राफिक हवल्दार काशीनाथ चौधरीले सडक प्रयोग गर्दा यात्रुहरुले अपनाउनुपर्ने सावधानी र दुर्घटना न्युनिकरणका कसरी कम गर्ने भन्ने वारेमा प्रष्ट पार्नुभयो ।

  त्यस्तै कु.न.पा. ६ कार्यपालिका सदस्य सुमित्रा पौडेलले आयोजना गरिएको कार्यक्रमले जनमानसमा चेतना जागेर आगामी दिनमा कुनैपनि कार्यमा लापरवाही हुन नदिने र सुरक्षित समाजको निर्माण होस भन्ने हेतुले कार्यक्रमको आयोजना गरिएको जानकारी दिनुभएको थियो । सामुदायिक प्रहरीले नमुना वमोजिमको पर्चा र पमप्लेट वितरण गर्दै सम्पन्न कार्यक्रममा वडा प्रतिनिधिहरु,जनकल्याण आमा समुहका पदाधिकारीहरु,होटल व्यावसायीहरु,शिक्षक नागरिक समाजका प्रतिनिधिहरु लगायत करिव ३५ जनाको उपस्थित रहेको थियो । कार्यक्रम कु.न.पन. ६ कि कार्यपालिका सदस्य सुमित्रा शर्माको अध्यक्षतामा सम्पन्न भएको थियो ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्
  Loading...

  चर्चित गित बोलमायाका निर्देशक प्रकाश सपुतलाई निशान बानियाँको एक्शन कट् *मरे बाकस*मा सबैको मन छुने गित (भिडियोसहित)

  पर्वत । नेपाली गित संगितलाई माया गर्नेहरुको लागि गित संगितका पारखीहरुको लागि बिल्कुलै नयाँ गित...

  प्रधानमन्त्री अाेलीलाई भारतबाट आयो नेपालीको अस्मितामाथि चोट पुग्ने चिठ्ठी

  काठमाडौं, । भारतीय जनता पार्टीका वरिष्ठ नेता विजय जौलीले नेपालको एक मात्र अन्तर्राष्ट्रिय विमानस्थल खतरनाक...

  असोज ६ गते शनिबार सेप्टेम्बर २२ राशिफल, श्रीपशुपतिनाथले सबैको रक्षा गरुन

  मेष (चु, चे, चो, ला, लि, लु, ले, लो, अ) – सरकार र राज्यपक्षबाट लाभ...

  मोहर्रम पर्व धुमधामले मनाईयाे

  अजय प्रताप मिश्रा, कपिलबस्तु। कपिलवस्तुको कृष्णनगरमा मुस्लिम धर्मबलिहरुको महानचाडपर्ब मोहर्रमको उपलक्षयमा कृष्णनगर न.पा.अन्तरगत लक्ष्मीनगरमा भब्यमेला अयाेजना...

  नेकपाले तोक्यो प्रदेश अध्यक्ष र इन्चार्ज (सूचीसहित)

  काठमाडौं । नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (नेकपा)ले सात प्रदेशका अध्यक्ष र सचिव तथा इन्चार्ज र सह-इन्चार्ज...

  Loading...

  फेसबुकमा हामीलाई लाईक गरौं

  Ad