SuchanaKendra

 • Radio Kushum


 • Ad
 • Ad
 • सुचनाकेन्द्र संवाददाता प्रकाशित : २०७५/३/४ गते
  २२२२ पटक

  दिपेश विश्वकर्मा,  कुश्मा पर्वत । महिलाहरुको महान पर्व हरितालिका तिज आउन करिव करिव ३ महिना वांकि छ । तर तिज गितका म्युजिक भिडियोहरु भने धमाधम छायांकन हुंदैछन । यसैक्रममा संचारकर्मि तथा चर्चित लोकदोहरी गाएक कृष्ण अखेली र लक्ष्मी नेपालीको स्वरमा सजिएको सानु मैले ढांटेको होईन राति गईयो रातिमै आईयो आंधि खोला कस्तो थियो चाल पाईन,संग संगै कृष्ण अखेली र निशा क्षेत्री निशाना को आवजमा जुरेली चरि वोलको गित,र सुर्य खड्का र निशा क्षेत्री निशानाको आवजमा रहेको भिरैमा कुरिलो यी तिन वटा गितको हिजो पर्वतको कुश्मा वान्द्रेविडिं चौरमा छायांकन गरिएको छ । यि तिनै गितका शव्द अहिलेका चर्चित शव्द संकलक शिव अखेलीले लेख्नुभएको हो ।

  अहिलेका व्यस्त निर्देशक प्रकास भट्टले यी तिनै गितको निर्देशन गरेका हुन भने तिनै गितमा भट्ट तथा चर्चित मोडल दिपासा वि.सीले अभिनय गर्नुभएको छ । पर्वत लगाएत आसपासका जिल्लाहरुमा छायांकन गरिएको म्युजिक भिडियो दर्शकहरुलाई आंखा सितलो पार्ने कुरामा ढुक्क रहंदै सम्पुर्णको मन जित्नेमा गितका सर्जक शिव अखेलीले विश्वास व्यक्त गर्नुभयो ।

  भिरैमा कुरिलो र जुरेली चरी गितमा गाएक खड्का र गायिका क्षेत्रीले गितको केहि अंश जापनमै छायांकन गर्नुभएको हुंदा हेर्ने दर्शकहरुलाई फरकपन महशुष हुने गाएक खड्काले वताउनुभयो । पछिल्ला केहि वर्षमा निरन्तर चर्चा कमाइरहेका गित भांडा तिरम्ला,सुनमा पैसो नहालम मायां,मोदिको पानि लगाएतका गितहरु जस्तै यी गितहरुले पनि पक्कै पनि स्रोता दर्शकको मन जित्नेमा आफु ढुक्क रहेको चर्चित गाएक कृष्ण अखेलीले वताउनुभयो ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्
  Loading...

  चर्चित गित बोलमायाका निर्देशक प्रकाश सपुतलाई निशान बानियाँको एक्शन कट् *मरे बाकस*मा सबैको मन छुने गित (भिडियोसहित)

  पर्वत । नेपाली गित संगितलाई माया गर्नेहरुको लागि गित संगितका पारखीहरुको लागि बिल्कुलै नयाँ गित...

  प्रधानमन्त्री अाेलीलाई भारतबाट आयो नेपालीको अस्मितामाथि चोट पुग्ने चिठ्ठी

  काठमाडौं, । भारतीय जनता पार्टीका वरिष्ठ नेता विजय जौलीले नेपालको एक मात्र अन्तर्राष्ट्रिय विमानस्थल खतरनाक...

  असोज ६ गते शनिबार सेप्टेम्बर २२ राशिफल, श्रीपशुपतिनाथले सबैको रक्षा गरुन

  मेष (चु, चे, चो, ला, लि, लु, ले, लो, अ) – सरकार र राज्यपक्षबाट लाभ...

  मोहर्रम पर्व धुमधामले मनाईयाे

  अजय प्रताप मिश्रा, कपिलबस्तु। कपिलवस्तुको कृष्णनगरमा मुस्लिम धर्मबलिहरुको महानचाडपर्ब मोहर्रमको उपलक्षयमा कृष्णनगर न.पा.अन्तरगत लक्ष्मीनगरमा भब्यमेला अयाेजना...

  नेकपाले तोक्यो प्रदेश अध्यक्ष र इन्चार्ज (सूचीसहित)

  काठमाडौं । नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (नेकपा)ले सात प्रदेशका अध्यक्ष र सचिव तथा इन्चार्ज र सह-इन्चार्ज...

  Loading...

  फेसबुकमा हामीलाई लाईक गरौं

  Ad