SuchanaKendra

 • Radio Kushum


 • Ad
 • Ad
 • सुचनाकेन्द्र संवाददाता प्रकाशित : २०७४/११/६ गते
  १६० पटक

  सुन्दर कुमार थकाली, मुस्ताङ । प्रभु बैङ्क प्राईभेट लिमिटेडले मुस्ताङका ५ वटै स्थानीय तहमा छिट्टै आफ्नो शाखा बिस्तार गर्ने भएको छ ।संघियता कार्यान्वयन भएपछि प्रभुले देशका १९ जिल्लामा शाखा बिस्तार गर्न लागेको बताएको छ ।

  स्थानीय तहमा बैङ्किङ कारोवारमा शहजता प्रदान गर्न शाखा बिस्तारको अवधारणा अघि सारिएको बैङ्कका मुस्ताङ शाखा प्रमुख नरेश भट्टचनले जानकारी दिए ।उनका अनुसार उपल्लो मुस्ताङ अन्तर्गत लोमान्थाङ गाउँपालिकाको लोमान्थाङ र लो घेकर दामोदरकुण्ड गाउँपालिकाको चराङमा शाखा बिस्तार गर्न लागेको हो ।त्यस्तै तल्लो मुस्ताङको थासाङ गाउँपालिकाको कोवाङ केन्द्रमा पनि शाखा बिस्तार हुनेछ ।यसअघि प्रभू बैङ्कले वारागुङ मुक्तिक्षेत्र गाउँपालिकाको रानीपौवा बजार र सदरमुकाम जोमसोममा शाखा बिस्तार गरिसकेको शाखा प्रमुख भट्टचनले जानकारी दिए ।‘चालु वर्षभित्रै ५ वटै स्थानीय तहमा हाम्रा शाखा बिस्तार हुनेछन्’उनले भने‘यसका लागि पूर्व तैयारी अघि बढिरहेको छ ।’

  प्रभु बैङ्कले चालुवर्षमा भोजपुरका २ ,ईलाम १,संखुवासभा,धनुषा १,महोत्तरी १ सिराहा २,बाग्लुङ ५,कास्की १,मनाङ २,मुस्ताङ ३,म्याग्दी २,पर्बत १,कपिलबस्तु १ ,रोल्पा १,दैलेख २,डोल्पा १,हुम्ला १,बैतडी १,डढेलधुरा १ र दार्जुला १ गरि ३० वटा शाखा बिस्तार गर्ने तैयारी गरेको प्रभु बैङ्कले बताएको छ ।स्थानीय तह गठन भएको ९ महिना बितिसक्दा समेत मुस्ताङका ३ वटा स्थानीय तहमा बैङ्किङ सेवा संञ्चालनमा आएको छैन ।

  शाखा बिस्तार भएपछि स्थानीयले पाउने सामाजिक सुरक्षाभत्ता प्राप्त गर्न सजिलो हुने शाखा प्रमुख भट्टचनले बताए ।उनका अनुसार सरकारी तथा गैरसरकारी निकायमा कार्यरत कर्मचारी,उद्योगी,पर्यटक र स्थानीय समेत लावान्गित हुने भएका छन् ।बिदेशबाट पठाएको रेमिट्यान्स् स्थानीय स्तरमै बुझ्न सजिलो हुने भएकाले बैङ्किङ सेवा प्रभावकारी हुने लो घेकर दामोदरकुण्ड गाउँपालिकाका अध्यक्ष लोप्साङ छोम्फेल बिष्ट(राजु)ले बताए ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्
  Loading...

  पर्वतका नीलकण्ठ उप्रेती भारत र उदयराज पाण्डे मलेसियाका लागि राजदूत

  काठमाडौँ । सरकारले भारतका लागि नेपाली राजदूतमा पर्वत जिल्ला स्थाइ घर भएका पूर्व प्रमुख आयुक्त...

  रमिलासँग मिलेर बाबुराम भट्टराईले बजारमा ल्याए धमाकेदार तीज गीत, खुमनले दिए साथ

  काठमाडौं । गायीका रमिला न्यौपानेले हिन्दुनारीको महान चाढ हरितालिका तीजलाई लक्षित गरेर ‘भुरुरु उडेको पुतली’...

  रामहरी जोशीको प्रतिकात्मक प्रश्न बजारमा

  स्वर्गीय नेता रामहरी जोशीको पुस्तक “प्रतिकात्मक प्रश्न” बजारमा आएको छ । त्रिवीका पुर्व उपकुलपति डक्टर...

  नेपालका एक मात्र बर्ड फ्लू बिशेषज्ञ डा. बस्नेतद्धारा ३३७ औं मोटिभेसनल स्पिच

  सानु घिमिरे । नेपालका एक मात्र बर्ड फ्लू बिशेषज्ञ एबं रामपुर क्याम्पसका प्राध्यापक डा होम...

  विश्वकप फुटबल २०१८: क्रोएसियालाई हराउँदै फ्रान्सले दोस्रो पटक विश्वकप फुटबलको उपाधि उचाल्यो

  एजेन्सी । क्रोएसियालाई हराउँदै फ्रान्सले  दोस्रो पटक विश्वकप फुटबलको उपाधि जितेको छ । आइतबार राति...

  Loading...

  फेसबुकमा हामीलाई लाईक गरौं

  Ad