SuchanaKendra

 • Radio Kushum


 • Ad
 • Ad
 • सुचनाकेन्द्र संवाददाता प्रकाशित : २०७४/११/६ गते
  १९७ पटक

  सुन्दर कुमार थकाली, मुस्ताङ । प्रभु बैङ्क प्राईभेट लिमिटेडले मुस्ताङका ५ वटै स्थानीय तहमा छिट्टै आफ्नो शाखा बिस्तार गर्ने भएको छ ।संघियता कार्यान्वयन भएपछि प्रभुले देशका १९ जिल्लामा शाखा बिस्तार गर्न लागेको बताएको छ ।

  स्थानीय तहमा बैङ्किङ कारोवारमा शहजता प्रदान गर्न शाखा बिस्तारको अवधारणा अघि सारिएको बैङ्कका मुस्ताङ शाखा प्रमुख नरेश भट्टचनले जानकारी दिए ।उनका अनुसार उपल्लो मुस्ताङ अन्तर्गत लोमान्थाङ गाउँपालिकाको लोमान्थाङ र लो घेकर दामोदरकुण्ड गाउँपालिकाको चराङमा शाखा बिस्तार गर्न लागेको हो ।त्यस्तै तल्लो मुस्ताङको थासाङ गाउँपालिकाको कोवाङ केन्द्रमा पनि शाखा बिस्तार हुनेछ ।यसअघि प्रभू बैङ्कले वारागुङ मुक्तिक्षेत्र गाउँपालिकाको रानीपौवा बजार र सदरमुकाम जोमसोममा शाखा बिस्तार गरिसकेको शाखा प्रमुख भट्टचनले जानकारी दिए ।‘चालु वर्षभित्रै ५ वटै स्थानीय तहमा हाम्रा शाखा बिस्तार हुनेछन्’उनले भने‘यसका लागि पूर्व तैयारी अघि बढिरहेको छ ।’

  प्रभु बैङ्कले चालुवर्षमा भोजपुरका २ ,ईलाम १,संखुवासभा,धनुषा १,महोत्तरी १ सिराहा २,बाग्लुङ ५,कास्की १,मनाङ २,मुस्ताङ ३,म्याग्दी २,पर्बत १,कपिलबस्तु १ ,रोल्पा १,दैलेख २,डोल्पा १,हुम्ला १,बैतडी १,डढेलधुरा १ र दार्जुला १ गरि ३० वटा शाखा बिस्तार गर्ने तैयारी गरेको प्रभु बैङ्कले बताएको छ ।स्थानीय तह गठन भएको ९ महिना बितिसक्दा समेत मुस्ताङका ३ वटा स्थानीय तहमा बैङ्किङ सेवा संञ्चालनमा आएको छैन ।

  शाखा बिस्तार भएपछि स्थानीयले पाउने सामाजिक सुरक्षाभत्ता प्राप्त गर्न सजिलो हुने शाखा प्रमुख भट्टचनले बताए ।उनका अनुसार सरकारी तथा गैरसरकारी निकायमा कार्यरत कर्मचारी,उद्योगी,पर्यटक र स्थानीय समेत लावान्गित हुने भएका छन् ।बिदेशबाट पठाएको रेमिट्यान्स् स्थानीय स्तरमै बुझ्न सजिलो हुने भएकाले बैङ्किङ सेवा प्रभावकारी हुने लो घेकर दामोदरकुण्ड गाउँपालिकाका अध्यक्ष लोप्साङ छोम्फेल बिष्ट(राजु)ले बताए ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्
  Loading...

  चर्चित गित बोलमायाका निर्देशक प्रकाश सपुतलाई निशान बानियाँको एक्शन कट् *मरे बाकस*मा सबैको मन छुने गित (भिडियोसहित)

  पर्वत । नेपाली गित संगितलाई माया गर्नेहरुको लागि गित संगितका पारखीहरुको लागि बिल्कुलै नयाँ गित...

  प्रधानमन्त्री अाेलीलाई भारतबाट आयो नेपालीको अस्मितामाथि चोट पुग्ने चिठ्ठी

  काठमाडौं, । भारतीय जनता पार्टीका वरिष्ठ नेता विजय जौलीले नेपालको एक मात्र अन्तर्राष्ट्रिय विमानस्थल खतरनाक...

  असोज ६ गते शनिबार सेप्टेम्बर २२ राशिफल, श्रीपशुपतिनाथले सबैको रक्षा गरुन

  मेष (चु, चे, चो, ला, लि, लु, ले, लो, अ) – सरकार र राज्यपक्षबाट लाभ...

  मोहर्रम पर्व धुमधामले मनाईयाे

  अजय प्रताप मिश्रा, कपिलबस्तु। कपिलवस्तुको कृष्णनगरमा मुस्लिम धर्मबलिहरुको महानचाडपर्ब मोहर्रमको उपलक्षयमा कृष्णनगर न.पा.अन्तरगत लक्ष्मीनगरमा भब्यमेला अयाेजना...

  नेकपाले तोक्यो प्रदेश अध्यक्ष र इन्चार्ज (सूचीसहित)

  काठमाडौं । नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (नेकपा)ले सात प्रदेशका अध्यक्ष र सचिव तथा इन्चार्ज र सह-इन्चार्ज...

  Loading...

  फेसबुकमा हामीलाई लाईक गरौं

  Ad